Állások

Legyen a munkád a hobbid is! Úgy érzed, több van benned? Szívesen tanulsz, fejlődsz, alkotsz? Nálunk garantáltan nincs két egyforma nap és a véleményed, ötleteid is számítanak! Keressük csapatunk újabb tagjait, akik a 2018 áprilisában ismét bővülő legújabb attrakcióink, szálláshelyeink működtetésében kívánnak dolgozni.
Tedd oda magad igazán, és nem marad el a jutalom sem:

kiemelt bérezés piacvezető családi élményközpontban
 nagyon változatos munka és feladatok,

sok pozitív visszajelzés és lehetőség a fejlődésre,
a nyertes csapathoz tartozás és a jól végzett munka, az alkotás öröme

Mások felejthetetlen élményeihez járulunk hozzá!

Jelentkezz most az alábbi pozíciók közül arra, amelyik leginkább passzol hozzád,  ha jó problémamegoldónak és szorgalmasnak tartod magad, szívesen pörögsz és szolgálsz ki  vendégeket, szereted a változatosságot és mindezt jó hangulatban kívánod tenni nap mint nap!

Házigazda-animátor:

(min. középfokú végzettség szükséges, pedagógiai, vendéglátó, vagy kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent).

Fő feladataid:

  • az új játékelemekkel kiegészülő mintegy 100 féle kül-és beltéri attrakciónk kezelése működtetése, felügyelete. (pl. erdei drótkötélpályák, mászófalak, mini-bowling, kültéri csúszdák, tavi attrakciók – pl.csónak-vízibicikli bérlés)
  • csoportos, valamint egyéni és családdal érkező vendégek fogadása, tájékoztatása, irányítása
  • előzetes szállásfoglalások helyszíni kezelése
  • Kézműves, gazdálkodási, hagyományőrzési területen programok megvalósítása. Kültéri játékelemek, erdei kötélpálya, vízi attrakciók (csónakbérlés, vízibicikli kiadás) működtetése
  • Bármilyen, a vendégek részéről felmerülő probléma kedves, határozott, hatásos kezelése

Pénztárgép és számítógép rendszeres kezelése szükséges ebben a pozícióban.
Sportos, dinamikus, nagyon jó problémamegoldó, gyakorlatias, lelkes jelölteket várunk jó állóképességgel.

Töltsd fel önéletrajzodat!
divider

Állatgondozó/karbantartó:

A Katica Tanya állatait naponta gondozni kell (etetés, trágyázás, fejés, stb), illetve a játékainak (pl. pedálos gokartok, vízibiciklik, sűrített levegővel működő szivacságyúk rendszeres karbantartása, zavartalan működésének biztosítása.
A Katica Tanyához tartozó épületekben és területeken (szállások, élményelemek, fakarám és drótkerítések, járdák, udvarok), kisebb karbantartási feladatok ellátása, javítások.
Közreműködés a kültéri területek gondozásában, rendben tartásában (fűnyírás, szelektív hulladékgyűjtés, tűzifa betermelés, stb.)
Korszerű gépek, eszközök állnak rendelkezésre a gondos munkavégzéshez.

divider

Takarító munkatárs:

Munkájára igényes, precíz, másokat szívesen szolgáló munkatársat keresünk, akinek fő feladata a Katica Tanya épületeinek, helyiségeinek (turistaházak, apartman házak, vizesblokkok, közösségi terek, játszó- és étkező területek), valamint külső területeinek takarítása, rendben tartása. Időnként kisegítés a konyha, és étterem működésében, téli időszakban fűtés.

Nagy önállósággal dolgozni tudó, precíz munkatárs-jelölteket várunk, B típusú jogosítvánnyal. A munkavégzés időbeosztásában rugalmasságra van szükség és lehetőség, a feladatok egy része végezhető kora reggel, vagy késő délután-este.

divider

Konyhai segítő:

Feladatod a konyhai-éttermi személyzet tagjaként ételek előkészítése (panírozás, zöldségelőkészítés, stb.), menüs és a la carte ételkínálatban szereplő egyszerűbb ételek főzése, napi háromszori csoportos és egyéni látogatói étkeztetésben részvétel. Mosogatás, illetve a konyha és étterem rendjének biztosításában, fenntartásában való részvétel. Több éves konyhai tevékenységben szerzettt tapasztalat a jelentkezés elfogadásának feltétele.

divider

Pultos-házigazda:

(minimum középfokú végzettség, min. 2 év vendéglátási tapasztalat és/vagy vendéglátóipari végzettség szükséges)
Fő feladatod lesz a tavasszal újonnan megnyíló büfé üzemeltetése, valamint a már most is forgalmas étterem ételeinek, italoknak (kávék, teák, üdítőitalok, csapolt sör) pultból történő értékesítése. Egyéni és családos, valamint csoporttal érkező vendégek kifogástalan kiszolgálása az étteremben (csoportos étkezés lebonyolítása, egyéni látogatók a la carte kiszolgálása melegítőpultos rendszerben, születésnapi, esküvői, stb. egyéb rendezvények esetén vendéglátói feladatok teljesítése: kiszolgálás, italértékesítés, előzetes rendelések biztosítása stb.) Pénztárgép és számítógép rendszeres kezelése szükséges ebben a pozícióban. Minimum 2 éves vendéglátói tapasztalat feltétel.
Türelmes, rugalmas, kiváló kommunikációs és teherbíró képességgel, jó problémamegoldó készséggel rendelkező, vendéglátásban jártas jelölteket várunk.

divider