Facebook Twitter Instagram

Keresés

divider

Állások

Csatlakozz Magyarország egyedülálló családi Élményközpontjához!

Nagyon bízunk abban, hogy a járványhelyzet enyhülésével hamarosan újra fogadhatjuk a kedves látogatókat, ezért már most keressük jövőbeni munkatársainkat, csapattagjainkat.

Attrakcióink, szolgáltatásaink évről évre folyamatosan bővülnek, ehhez keressük bővülő csapatunkba a rugalmas, érett és változatosságot kedvelő munkatársakat!

Nálunk garantáltan nincs két egyforma nap és a véleményed, ötleteid is számítanak!

Amit ajánlani tudunk:

  • Kiemelt és a látogatói létszámmal reflektáló bérezés (azaz mindenkinek van egy fix bére és erre kap még jutalékot a forgalom arányában)
  • Családias munkatársi viszony
  • Számos béren kívüli juttatás
  • Biztos munkahely (18 éve működünk)

Jelentkezz most az alábbi pozíciók közül arra, amelyik leginkább passzol hozzád!

Házigazda-animátor:

Fő feladataid:

  • a több mint 100 féle kül-és beltéri attrakció, játékelem kezelése, működtetése, felügyelete (pl. elektromos gokartok, beltéri mászófalak, erdei drótkötélpályák és lecsúszók, mini-bowling, kültéri csúszdák, tavi attrakciók – pl.csónak-vízibicikli bérlés)
  • egyéni és családdal érkező vendégek, csoportosan érkező látogatók fogadása, tájékoztatása, irányítása
  • előzetes szállásfoglalások helyszíni kezelése
  • kézműves, gazdálkodási, hagyományőrzési területen programok megvalósítása.
  • bármilyen, a vendégek részéről felmerülő kérdés, kérés kedves, határozott, hatásos kezelése

Pénztárgép és számítógép rendszeres kezelése szükséges ebben a pozícióban.

Sportos, dinamikus, nagyon jó problémamegoldó, gyakorlatias, lelkes jelölteket várunk jó állóképességgel.

Töltsd fel önéletrajzodat!
divider

Pultos:

(minimum középfokú végzettség, vendéglátási tapasztalat és/vagy vendéglátóipari végzettség előnyt jelent)

  • az ebédidőben igencsak forgalmas étterem ételeinek melegítőpultból történő adagolása, kiadása, értékesítése
  • italok - kávé, tea, üdítőitalok, csapolt sör - pultból történő értékesítése,
  • családos, valamint csoporttal érkező vendégek kifogástalan kiszolgálása
  • születésnap, esküvő, stb. egyéb rendezvények esetén vendéglátói feladatok teljesítése: kiszolgálás, italértékesítés, előzetes rendelések biztosítása stb.
  • ételek konyhai előkészítésében segítség (pl. szendvics, palacsinta)
  • tóparti büfé működtetése

Pénztárgép és számítógépes értékesítő rendszer kezelése szükséges ebben a pozícióban.

Korábbi vendéglátói tapasztalat – akár más területen is - előnyt jelent. Türelmes, rugalmas, kiváló kommunikációs és teherbíró képességgel, jó problémamegoldó készséggel rendelkező, vendéglátásban lehetőleg jártas jelölteket várunk.

divider

Diákmunka:

Olyan diákokat keresünk, akik:

  • szabadidejükben szívesen dolgoznak, ezáltal olyan gyakorlati tapasztalatokra tesznek szert, amelyet a későbbiekben tudnak majd kamatoztatni.
  • szeretnének önálló keresetre szert tenni ezáltal is hozzájárulva családi kasszához.
  • felelősséget vállalnak a munkájukért és büszkék arra, hogy már fiatalkorukban felelősségteljes munkát bíznak rájuk.

Részletekhez kattints ide: https://katicatanya.hu/diakmunka.html

divider

Konyhai segítő:

Feladatod a konyhai-éttermi személyzet tagjaként ételek előkészítése (panírozás, zöldségelőkészítés, stb.), menüs és a la carte ételkínálatban szereplő egyszerűbb ételek főzése, napi háromszori csoportos és egyéni látogatói étkeztetésben részvétel. Mosogatás, illetve a konyha és étterem rendjének biztosításában, fenntartásában való részvétel. Több éves konyhai tevékenységben szerzettt tapasztalat a jelentkezés elfogadásának feltétele.

divider

Állatgondozó/karbantartó:

A Katica Tanya állatait naponta gondozni kell (etetés, trágyázás, fejés, stb), illetve a játékainak (pl. pedálos gokartok, vízibiciklik, sűrített levegővel működő szivacságyúk rendszeres karbantartása, zavartalan működésének biztosítása.
A Katica Tanyához tartozó épületekben és területeken (szállások, élményelemek, fakarám és drótkerítések, járdák, udvarok), kisebb karbantartási feladatok ellátása, javítások.
Közreműködés a kültéri területek gondozásában, rendben tartásában (fűnyírás, szelektív hulladékgyűjtés, tűzifa betermelés, stb.)
Korszerű gépek, eszközök állnak rendelkezésre a gondos munkavégzéshez.

divider

Takarító munkatárs:

Munkájára igényes, precíz, másokat szívesen szolgáló munkatársat keresünk, akinek fő feladata a Katica Tanya épületeinek, helyiségeinek (turistaházak, apartman házak, vizesblokkok, közösségi terek, játszó- és étkező területek), valamint külső területeinek takarítása, rendben tartása. Időnként kisegítés a konyha, és étterem működésében, téli időszakban fűtés.

Nagy önállósággal dolgozni tudó, precíz munkatárs-jelölteket várunk, B típusú jogosítvánnyal. A munkavégzés időbeosztásában rugalmasságra van szükség és lehetőség, a feladatok egy része végezhető kora reggel, vagy késő délután-este.

divider